Zor Biraderler – Ride Along izleSıcak Çarpışma – Crash And Burn izleGözcü – The Lookout izleAtlantik Savaşı – Atlantic Rim izleBlood Ties izleSağ Salim 2: Sil Baştan Full izleÖlüm Tohumları izleHırsızlar ve Günahkarlar – Heathens And Thieves izleChilling Visions: 5 Senses of Fear izleTeslimat – The Package Türkçe Dublaj izleÇıkmaz Sokak – Blind Alley izle 2011İnsan Irkı Olmasaydı – Life After People izleHide and Seek 2013 izleMeryem Filmi izleTurbo Türkçe Dublaj izleMaskeli Süvari Türkçe Dublaj 2013 HD izleTriad Wars Türkçe Dublaj izleZorlu İkili – 2 Guns 2013 izleThe Mooring Türkçe Dublaj izleThe Wolverine Altyazılı HD izlePasifik Savaşı 2013 Türkçe Dublaj izleAvanak Ajanlar Türkçe Dublaj izleLübnan – Lebanon  Filmi izleThe Betrayed Filmini izleİz Bırakan – Nieulotne 2013 film izle Türkçe Dublaj
Percy Jackson: Canavarlar Denizi 2013 Türkçe Dublaj izle

percy jackson canavarlar denizi 2013 turkce dublaj izle Percy Jackson: Canavarlar Denizi 2013 Türkçe Dublaj izle

Konu: Not: Film sinema çekimidir
Deniz Tanrısı Poseidon’un oğlu Percy Jackson’ın maceraları devam ediyor. İlk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla uzun bir yolculuğa çıkan Percy, kendini kahraman gibi hissetmiyor, ona şansın yardım ettiğini düşünüyordur. Canavarlar Denizi’nde; çok tehlikeli sularda mücadele etmek zorunda kalan Percy ve ekibi, insanların Bermuda Şeytan Üçgeni dedikleri yere yani “Canavarlar Denizi” ne giderler. Percy Jackson, Titan saldırıları ve mistik varlıklarla dolu bu yolculukta uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır ve macera başlar.

Gösterim Yılı: 2013
IMDB Puanı: 6.5
Yönetmen: Thor Freudenthal
Oyuncular: Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson, Jake Abel, Logan Lerman, Sean Bean

Fragman

Tek Parça

1. Part


2. Part


3. Part


4. Part


izlenme: 530 kez izlendi.

Yorum: Yorum Yok

Tarih: 12.Eylül.2013

Yorum Yok

Uyarı: Sitemize girmek istediğiniz zaman "Servis Dışı" yazısını görmek istemiyorsanız küfür ve hakaret içeren yorumlardan kaçınınız, değerli yorumlarınız için teşekkürler.


İsim

E-Posta (yayınlanmayacak)

Etiketler
Percy Jackson: Canavarlar Denizi 2013 Türkçe Dublaj izle


Film Kategorileri

Son 15 Yorum

En Fazla Izlenen 20 Film